Tip os log ind
Beam producerer fejemaskiner til hele verden.
Foto: Jakob Stigsen Andersen

Naboer besøger Beam

31. oktober 2017, 10.32

KNUDLUND Erhvervsforeningen Knudlund Erhverv inviterer i morgen, onsdag den 1. november, på virksomhedsbesøg hos en af foreningens medlemmer, nemlig fejemaskine-virksomheden Beam på Salten Skovvej.

Virksomhedsbesøget foregår umiddelbart efter fyraften, og det er for alle foreningens medlemmer samt andre, der er potentielle medlemmer, hvilket også gælder virksomheder, som overvejer at flytte til erhvervsområdet i Knudlund.

Hver virksomhed kan deltage med to til fire personer.

Beam står for en rundvisning på virksomheden, hvorefter Thomas Jørgensen fra BoligOne fortæller om mulighederne for at drive virksomhed i Knudlund, inden Knudlund Erhverv står for et lille traktement for alle deltagere.


Ordet er dit